Artyukh Igor / Артюх Игорь / Артюх Iгор - митець нової ери

.

Онлайн журнал о современном искусстве

.....

Арюх Игорь живопись авангард украина artyukh igor ukraine painting малярство україна

мапа

.

каталог сайтів

Маніфест - Нова Місія Малярства

Сьогодні 21 століття. Життя соціуму і технології екстремально швидко змінюються. Планета потопає у війнах, природних катаклізмах, людство вражене невиліковними хворобами, культурною деградацією. Голод, депресія, світова економічна криза – мистецтво давно стало зайвим баластом для сучасного суспільства.

Кожна людина, яка чесно виконує свою життєву місію і несе свій хрест – є митець, життя кожної чесної людини – мистецтво.  Але за для чого це мистецтво створюється? А чи потрібно мистецтво тільки за ради мистецтва?

Прийшов новий час і приніс нові ідеї. Мистецтво стало нормою. Музеї Світу переповнені шедеврами. Скоро їх почнуть пускати на вторинну переробку сировини, бо це буде економічно більш доцільно ніж продовжувати фінансування їх збереження і реставрацію.

Прийшов час зрозуміти, що майбутнє не за нано або біо технологіями. Ми стоїмо на зорі нової ери - ери  Арт Технологій. Арт технології здатні радикально змінити життя кожної людини і всієї планети.

Малярський твір перестає бути лише мистецтвом, образ набуває значення високо технологічного обєкта, що є знаряддям випромінювання відображеного реструктурованого світла.  І це реструктароване світло має нести терапевтичну функцію, наповнювати простір енергетичними потоками, необхідними для повноцінного  життя людини. Але здача нового малярства не тільки випромінювати потрібну енергію, але і глушити або нейтралізувати непотрібні зайві енергетичні потоки.

Приклади використання примітивних  Арт Технологій існують і сьогодні – це ДИВОТВОРНІ ІКОНИ. Автори цих ікон спромоглися увійти в такий стан, що дозволив їм створити малярський твір із певними енергетичними характеристиками. Але головний недолік ікон – художня недосконалість. Абсолютна більшість дивотворних ікон далеко не шедеври і водночас абсолютна більшість шедеврів не дивотворні.

Майбутнє малярства в форсуванні дивотворних якостей образу шляхом мультикратного посилення дії дивотворної енергії, що буде реалізована через шедевральні якості твору мистецтва.

Поєднання шедевра і дивотворності – це теж саме, що створення критичної маси необхідної для ланцюгової  ядерної реакції.

А зараз детальніше зупинюсь на композиції форм образу. Найбільш високо технологічними формами є саме форми, що дійшли до нас у вигляді Трипільських артефактів. Цивілізація, що існувала на берегах Дніпра паралельно з стародавнім Єгиптом так само була нащадком Атлантів як і фараони. Але стародавні Українські технології полягали не в надзвичайних приладах, здатних будувати неймовірні архітектурні об’єкти. Наші пращури сконцентрували свою увагу на інших  технологіях – Арт Технологіях, що допомогли їм створити Рай не Землі. Трипільці жили в ідеальному суспільстві,  в гармонії з природою і Всесвітом, у них була відсутня соціальна нерівність.

Монументальність трипільських орнаментів колосальна і неперевершена аж по сьогодні. Позитивна і гіпнотична дія Трипільських орнаментів надзвичайна. Недарма Пабло Пікассо все життя збирав будь-яку інформацію стосовно Трипільських артефактів.

Сучасне суспільство особливо потребує новітні Арт Технології. Замість сумнівних музеїв і арт центрів, суспільство потребує Арт Санаторії, де будуть експонуватися певні твори, – ніяких мистецтвознавців, критиків або екскурсоводів, - тільки люди що будуть з’їжджатися з усього світу за ради перебування в оточенні нового високого арт технологічного мистецтва. Регулярне відвідування Арт Санаторію стане нормою життя кожної людини.

15 серпня 2009

Mій Новий Сайт

www.artyukh.at.ua

___


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мастерская Юлии Вьюновой

Astro

http://apod.nasa.gov/apod/