Artyukh Igor / Артюх Игорь / Артюх Iгор - митець нової ери

.

Онлайн журнал о современном искусстве

.....

Арюх Игорь живопись авангард украина artyukh igor ukraine painting малярство україна

мапа

.

каталог сайтів

біографія / biography                                     Артюх Ігор - митець майбутнього
___________________________________________________________________________________

текст в процесі створення.

1996 - великий перелом в біографії митця, що був безпосередньо пов'язаний зі складним переломом руки і подальшими двома операціями. Наслідком перелома руки стала радикальна зміна звичного стандартного ритму життя, який сильно пригнічував глибинну сутність природи геніального діяча Світової культури.

найцікавіше попереду...

анонс:

- художній коледж і університет (так звана професійна освіта - "якого хрєна я там навчевся стільки років?", але є що розповісти):
        

- перший курс (перші враження від маразматичної ситеми художньої освіти під патронажем легендарного (не композитора) Є. М. Прокоф'єва , в певних колах відомого як "ЖЕНЄЧКА")

   1998

- другий курс (зміна викладача на В. С. Загубибатька, видатного діяча Української культури, і це не жарт)

- третій курс (чергова революція на курсі, колейдоскоп змін викладачів і вероломна виставка Артюх Ігор & Макс Ворожеєв в коридорі 2-го поверху художньго коледжу)

- четвертий курс (навчання без оцінок під скромним патронажем Володимира Іліча Леніна, ні жартую - викладача звати Володимир Іліч Афанасьєв.)

  2001

- п'ятий курс - дипломна робота.
Оскільки дніпропетровський художній коледж, як й інші художні учбові заклади України славиться тим, що оцінки ставляться не за якість творів, а за поведінку. Моя доля на художній раді була майже вирішена  - двійка за дипломну роботу і допобачення. Але худрада не дооцінила мої професійні можливості. Я створив один з кращих дипломів за всю 80-ти річну істрію цього учбового закладу. Моя стратегия була такою - квінцестенція всих маразмів української державної художньої освіти на одному полотні.
Перше - оголена постать в майже натуральний розмір.
Друге - сіра кольорова гама (вони її складним колоритом називають, доречи - цей складний колорит легше за все намалювати).
Третє - зображення державного національного ідола (на полотні зображений образ поета Василя Стуса). Вчора був Ленін, а сьогодні Тарас Шевченко і компанія.
Так, за такий "шедевр" складно двійку поставити, хоча були пропозиції поставити трійку, але всеж таки не наважились - обрали консенсус - "4".
(для тих хто не знає: мінімальний оцінка "2", максимальна "5")
Але всеж таки моя однокурсниця Таня Гулай мене ідеологічно випередела - написала портрет Метрополіта Дніпропетровського і Павлоградського Руської Православної Церкви Московського Патріархату. Як кажуть "і на старуху знайдеться проруха".

Але і сама ідея виникнення сюжету моєї дипломної роботи також дуже цікава, навіть смішна... (чекайте на продовження)

фото 2009, другий поверх коледжу.

                           - унiверситет (не закінчена вищща освіта)
_______________________________________________________________________

- перелом ноги, але іншого митя, змінив подальший перебіг біографії Артюха Игоря.

- Київ ( жизнь дала трещину, - переезджаем на Троещину)

- в пощуках надхнення в Москві та Пітері

- 2005 - 2007 Евро турне (еміграція, і друга не закінчена вища освіта).- повернення на Україну.

- поява альтернативи.

- дуже цікавий розділ - "Артюх Ігор, Іван Марчук, Віктор Пінчук - арт трикутник малєвіча."

- 2009 - презент дей.

- 2010, 2011, 2012... - набуття всесвітньої слави...  рекорди цін на світових аукціонах...  відкриття першого музею Артюха Ігоря в Києві... Вдкритя філій музею в Дубаї, Шанхаї, Лондоні, Парижі, ЛосЕнджелсі і Ткіо... відкриття АртюхАртЦентру в Києві і філій по всьому світі... Відкриття постійної експозиції творів Артюха Ігоря в Луврі, Прадо, МоМА і TATE Modern... отримання Нобелєвської премії, премії Т.Г.Шевченка і т.д....                                       проект музею Артюха Ігоря в Києві

Mій Новий Сайт

www.artyukh.at.ua

___


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мастерская Юлии Вьюновой

Astro

http://apod.nasa.gov/apod/