Artyukh Igor / Артюх Игорь / Артюх Iгор - митець нової ери

.

Онлайн журнал о современном искусстве

.....

Арюх Игорь живопись авангард украина artyukh igor ukraine painting малярство україна

мапа

.

каталог сайтів

Як визначити цінність творів мистецтва ?

Як визначити цінність творів мистецтва ? – а так само як і цінність всього іншого, коли приходить розуміння, що малярський образ – це не декоративний обєкт, а високотехнологічний пристрій.

Треба оцінювати не сам твір, а оцінювати користь, яку певний твір мистецтва дає. Для цього треба чітко визначитись, що твір мистецтва це матеріальний носій інформації. Тобто йде оцінка саме корисності інформації, а не його матеріального носія (нажаль сьогодні оцінюється саме матеріальний носій – це головна помилка офіційного академічного мистецтвознавства). А коли ми торкнулися інформації, то маємо визначити наскільки якісно ця інформація записана, - чистота інформації (відсутність інформаційного бруду), сила дії інформації, і головне – позитивність інформації, бо за картини що несуть негативну інформацію і ціна має бути мінусова, автори таких творів мають  доплачувати суспільству за нанесену матеріально-психічно-духовну шкоду.

Цінність електростанції ми оцінюємо у МегаВатах – це ясно всім. Також фізикам відомо,що інформація це і є енергія.

Але офіційні дипломовані мистецтвознавці чомусь забули про те, що енергію яку випромінює полотно також можна виміряти.     

А всі примітивні дебати навколо різних напрямків, стилів, форматів, - лише зайвий доказ нікчемності академічного мистецтвознавства, яке не несе ніякої практичної користі а ні для митців, а ні для користувачів  мистецтва.

4 вересня 2009

Mій Новий Сайт

www.artyukh.at.ua

___


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мастерская Юлии Вьюновой

Astro

http://apod.nasa.gov/apod/